1. 10. 2020 - 30. 4. 2021 | Dárcovská soutěž "4,5 dl pro život"

O projektu

Dárcovská soutěž „4,5 dl pro život“, kterou pořádá statutární město Brno v rámci kampaně „Darujme krev pro Brno“, je určena všem, kdo v době od 1.10.2020 do 30.4.2021 absolvovují bezpříspěvkový odběr krve nebo některé z krevních složek v jednom z brněnských k tomu určených odběrových míst – Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno nebo Odběrovém centru Krevní banky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

O co se soutěží?

Nesoutěží se samozřejmě o to, kdo bezpříspěvkově daruje největší objem krve či některé z krevních složek, výherci naší dárcovské soutěže budou vylosováni.

Pro vylosované výherce jepřipraveno celkem 90 dárkových poukazů Starez-Sport v hodnotě 500 Kč (ty mohou vyhrát všichni řádně registrovaní soutěžící) a 10 dárkových poukazů Starez-Sport v hodnotě 1.000 Kč (ty jsou určeny pro prvodárce).

Jak se registrovat?

Účastníci se mohou registrovat do některé ze tří skupin – I. Veřejnosprávní sektor, II. Vysokoškolský sektor, III. Ostatní veřejnost, a to v rámci dvou kategorií: kategorie A. Bezpříspěvkový dárce krve a kategorie B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek. V kategorii A. je navíc možnost registrovat se do soutěže i ve skupině IV. Prvodárce.

Konání soutěže

Dárcovská soutěž se koná od 1. října 2020 do 30. dubna 2021.
Její vítězové budou vylosováni ze všech v souladu s pravidly soutěže registrovaných účastníků.
Losování výherců je plánováno na 18. května 2021.

Partnerský projekt

Pro současné i bývalé studenty a zaměstnance brněnských vysokých škol uspořádala Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v rámci naší kampaně „Darujme krev pro Brno“ souběžný projekt Univerzitní POHÁR DAROVÁNÍ KRVE.
Pomůžete pohár naplnit i vy?

POJĎTE DAROVAT, POJĎTE PŘÍKLADEM!

Ke stažení:

Partner soutěže: