18. 5. 2021 | Dárcovská soutěž "4,5 dl pro život" - FINÁLE

Konec registrace

Registrace do soutěže „4,5 dl pro život“ pořádané statutárním městem Brnem byla dne 30. dubna 2021 ukončena.

Děkujeme všem, kteří se do naší soutěže registrovali, za jejich ochotu podělit se o tekutinu nejcennější (nebo o některou z jejích složek) i nezištnost, s jakou tak činili.

Losování výherců

Přestože si naše díky i naši vděčnost zaslouží všichni bezpříspěvkoví dárci ať už krve nebo některé z jejích složek, byli v úterý 18. května 2021 v Salonku primátorky v souladu s pravidly vylosováni výherci v jednotlivých kategoriích.

Losující:

Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Veřejnosprávní sektor a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Veřejnosprávní sektor vylosovala primátorka města Brna Markéta Vaňková.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Vysokoškolský sektor a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Vysokoškolský sektor vylosovala proděkanka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Jana Fialová.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Ostatní veřejnost a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Ostatní veřejnost vylosoval 1. náměstek primátorky Petr Hladík.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Prvodárce vylosoval vedoucí úseku 1. náměstka primátorky Aleš Doležel.

Předání výher

Výherci byli následně kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou uvedli v registračním formuláři, a vyzváni k vyzvednutí své výhry.

Losování nových výherců

Vzhledem ke skutečnosti, že se o svoji výhru v řádném termínu do 31. srpna 2021 nepřihlásilo celkem 16 vylosovaných výherců, čímž ztratilo tak na svoji výhru nárok, bude přistoupeno k losování nových výherců. To proběhne v týdnu od 13. do 17. září 2021. Také noví výherci budou kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou uvedli v registračním formuláři, a budou vyzváni k vyzvednutí své výhry.

DĚKUJEME, ŽE JSTE DAROVALI. DĚKUJEME, ŽE JSTE ŠLI PŘÍKLADEM!