2. 10. 2020 | "Filmová hudba pod hvězdami" - Předávání benefitů a koncert pro dárce krve

V pátek 2. října 2020 se ve Hvězdárně a planetáriu Brno na Kraví hoře uskutečnilo slavnostní setkání s koncertem „Filmová hudba pod hvězdami“, během kterého byly brněnským bezpříspěvkovým dárcům krve oceněným za rok 2019 předány zástupcem vedení města Brna Mgr. Jaroslavem Suchým a ambasadorkou kampaně „Darujme krev pro Brno“ Lucií Šafářovou benefity města Brna.

Držitelé zlatého kříže ČČK 2. třídy (za 120 odběrů) převzali dárkové poukazy na roční šalinkartu v ceně 4.750 Kč a dárkové poukazy Starez-Sport v ceně 1.000 Kč.

Držitelé zlatého kříže ČČK 3. třídy (za 80 odběrů) převzali dárkové poukazy na roční šalinkartu v ceně 4.750 Kč a dárkové poukazy Starez-Sport v ceně 500 Kč.

Držitelé zlaté medaile prof. MUDr. Jana Janského (za 40 odběrů) pak dárkové poukazy Starez-Sport v ceně 500 Kč.

(Pro úplnost je třeba uvést, že ocenění Plaketa ČČK Dar krve – dar života, ani Zlatý kříž ČČK 1. třídy žádný Brňan již 12 let neobdržel.)

Společně jsme pak mohli usednout do pohodlných křesel digitária a pod jeho hvězdným nebem se nechat unášet krásnými filmovými melodiemi v podání Pražského filmového orchestru pod vedením dirigenta Jiřího Korynty.

Celým večerem nás provázela moderátorka Gabriela Mrkvicová.

Fotogalerie:

Partneři: