18. 5. 2021 | Dárcovská soutěž "4,5 dl pro život" - FINÁLE

Konec registrace

Registrace do soutěže „4,5 dl pro život“ pořádané statutárním městem Brnem byla dne 30. dubna 2021 ukončena.

Děkujeme všem, kteří se do naší soutěže registrovali, za jejich ochotu podělit se o tekutinu nejcennější (nebo o některou z jejích složek) i nezištnost, s jakou tak činili.

Losování výherců

Přestože si naše díky i naši vděčnost zaslouží všichni bezpříspěvkoví dárci ať už krve nebo některé z jejích složek, byli v úterý 18. května 2021 v Salonku primátorky v souladu s pravidly vylosováni výherci v jednotlivých kategoriích.

Losující

Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Veřejnosprávní sektor a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Veřejnosprávní sektor vylosovala primátorka města Brna Markéta Vaňková.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Vysokoškolský sektor a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Vysokoškolský sektor vylosovala proděkanka Lékařské fakulty Masarykovy univerzity Jana Fialová.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Ostatní veřejnost a výherce v Kategorii B. Bezpříspěvkový dárce některé z krevních složek – Ostatní veřejnost vylosoval 1. náměstek primátorky Petr Hladík.
Výherce v Kategorii A. Bezpříspěvkový dárce krve – Prvodárce vylosoval vedoucí úseku 1. náměstka primátorky Aleš Doležel.

Předání výher

Výherci byli následně kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou uvedli v registračním formuláři, a byli vyzváni k vyzvednutí své výhry.

Losování nových výherců

Vzhledem ke skutečnosti, že se o svoji výhru v řádném termínu do 31. srpna 2021 nepřihlásilo celkem 16 vylosovaných výherců, čímž ztratilo na svoji výhru nárok, bylo v souladu s Pravidly dárcovské soutěže přistoupeno k losování nových výherců. To se uskutečnilo ve čtvrtek 23. září 2021 na Odboru zdraví Magistrátu města Brna. Také tito noví výherci byli kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou uvedli v registračním formuláři soutěže, a byli vyzváni k vyzvednutí své výhry.

Patříte i Vy mezi šťastné výherce naší soutěže?

DĚKUJEME, ŽE JSTE DAROVALI. DĚKUJEME, ŽE JSTE ŠLI PŘÍKLADEM!